Locatie
Deze villa is gelegen op de hoek van de Prins-Bisschopssingel en de Van Heinsberglaan, in de gegeerde woonwijk “Hollands Veld”, binnen de Grote Ring van Hasselt. Mooi verzorgde en exclusieve woningen kenmerken deze groene omgeving. Op gebied van bereikbaarheid een absolute toplocatie parallel aan de grote ring met al zijn uitvalswegen en vlakbij de op- en afritten van de E313 autosnelweg. Ook het Hasseltse stadscentrum is van hieruit bereikbaar op slechts enkele minuten, zowel met de fiets als met de wagen.
Villa
Deze ruime villa, gebouwd in 1983, werd door de jaren steeds aangepast aan de huidige normen op het gebied van comfort en energiezuinigheid en altijd perfect onderhouden door de eigenaars. De tuin werd onderhoudsvriendelijk aangelegd en omheind met een haag.
Troeven:
– Energiezuinig – géén renovatieverplichting! (EPC label C)
– Ruime bewoonbare oppervlakte mét uitbreidingsmogelijkheden
– Volledig omheinde tuin (haag)
– Zeer gegeerde woonwijk “Hollands Veld”
– Bijzonder goed onderhouden
– Volledig instapklaar – keuken en badkamer redelijk recent
Indeling
Alle leefruimtes bevinden zich momenteel op het gelijkvloers en de gigantische zolder, die bereikbaar is met een vaste trap, biedt enorme uitbreidingsmogelijkheden. Meerdere slaapkamers of polyvalente ruimtes kunnen hier toegevoegd worden aan de nu al riante bewoonbare oppervlakte.
Op het gelijkvloers betreden we de woning via de indrukwekkende inkomhal die naadloos overgaat in de nachthal en zo toegang verschaft tot elke ruimte. Allereerst komen we in de zeer ruime L-vormige woonkamer met veel lichtinval en een apart zit- en eetgedeelte. Grenzend aan de woonkamer is er de redelijk recente en praktische keuken en aansluitend de bijkeuken voor wasmachine, droogkast, diepvries en opslagruimte.
Verder op het gelijkvloers zijn er 3 slaapkamers (eentje ingericht als bureauruimte), een vernieuwde badkamer, het gastentoilet, een vestiaire en de zeer grote inpandige garage. Extra opbergruimte is er zeker in de droge en praktische kelder met een vrije hoogte van maar liefst 2,23m.
Conclusie
Een villa met uitstraling op een toplocatie en een overvloed aan ruimte en mogelijkheden. Hier wonen betekent zeker dat je optimaal kunt genieten van alle faciliteiten in de buurt en van alle voordelen die wonen aan de stadsrand met zich meebrengt!
Een mooi geheel dat kan meegroeien met de behoeftes en noden van zijn nieuwe eigenaars. Wonen in deze exclusieve omgeving ligt binnen handbereik voor de snelle beslissers.