Ruime en goed gelegen te moderniseren rijwoning met gezellige binnenkoer, garage en/of atelier
Troeven:
– Verrassend ruime woning
– Garage en/of atelier
– Gunstig EPC C
– Goede bereikbaarheid
– …
Rijwoning
Deze instapklare, te moderniseren rijwoning is gelegen tussen de kleine en de grote Hasseltse ring en op slechts enkele minuten fietsen van het stadscentrum.
Vlotte bereikbaarheid via de grote ring met zijn diverse uitvalswegen, de E313 autosnelweg en het station dat bijna letterlijk grenst aan de achtertuin.
Aangenaam wonen in deze rustige omgeving waar bewonersparkeren toegelaten is en je trouwens ook beschikt over een eigen garage die bereikbaar is via de Grote Breemstraat en toegang geeft tot je eigen stadstuin.
Indeling
Verrassend ruime woning met op het gelijkvloers de inkomhal met vestiaire, een grote leefruimte met eet- en zithoek die naadloos overgaat in de zeer ruime en praktische keuken, een sas dat leidt naar de badkamer met aparte wasplaats en naar de lichtvolle veranda met toegang tot de ingesloten patio met veel privacy.
Helemaal aan de achterzijde van het perceel, en bereikbaar via de Grote Breemstraat, is er nog de ruime garage met werkplaats.
Verdeeld over de twee bovenliggende verdiepingen zijn er maar liefst 4 slaapkamers die je kan bereiken via de lichtvolle traphal.
Kortom, een ruime en goed gelegen gezinswoning die een moderne injectie kan gebruiken maar desondanks instapklaar kan genoemd worden. Voordeel is dat je deze woning op eigen tempo kunt aanpassen aan uw eigen wensen en behoefte om van deze eigendom uw eigen thuis te maken op deze gunstige locatie.
Interesse gewekt? Laat gerust uw gegevens achter en Koen neemt zsm contact met u op.






































